Skip to main content

Nafukovací čluny

Jsme největším výrobcem gumotextilních nafukovacích lodí na světě

Vyrábíme šetrně k přírodě, z přírodního kaučuku, bez ftalátů, nepoužíváme PVC

Celý výrobní proces máme pod kontrolou, vyrábíme materiál, řešíme kompletaci

Při výrobě kombinujeme nejmodernější technologie s precizností ruční práce

Nabízíme inovativní řešení, kvalitu bez kompromisů, dokonalý servis

Náš člun lehce sbalíte, dáte do kufru auta nebo si ho vezmete do letadla

Kajaky

Stabilita, bezpečnost, snadná ovladatelnost, jednoduchá sbalitelnost a kompaktní rozměry pro přepravu na cestách jsou hlavními důvody, proč jsou kajaky z GUMOTEXu ve světě tolik oblíbené. Ideální řešení k relaxaci na klidné vodě jezer, rozvlněné hladině mořských zátok i pro vyznavače divočejší vody na řekách.

Kánoe

Víkendový vodácký výlet s rodinou a přáteli nebo adrenalin na divoké vodě? V našich kánoích bude obojí dokonalým zážitkem. Rozměry umožňující pohodlnou plavbu vícečlenné posádky potěší i začátečníky, kteří ocení skvělou stabilitu lodi. Vyznavače adrenalinu zase nadchne odolnost a snadná ovladatelnost kánoe v těžších podmínkách.

Rafty

Hučící proud, zpěněné peřeje, nástrahy na každém metru řeky, tvrdá dřina celé posádky. Každý, kdo tomuto sportu holduje, ví, že kvalitní loď je základ. Rafty z produkce GUMOTEXu jsou proslulé svou robustní, odolnou konstrukcí se samovylévacím dnem a dokonale propracovanými bezpečnostními prvky. Zkrátka lodě šampionů.

Rybářské lodě

Široké portfolio rybářských člunů pro rekreační i sportovní užití uspokojí i ty nejnáročnější. Naše lodě umožňují snadnou přepravu po souši, jednoduchou přípravu pro použití, dostatek prostoru pro vybavení i posádku. Rybáři ocení komfort pohodlných sedaček, stabilitu lodě pří stání, stejně jako propracovaný systém úchytů na pruty.

Sázíme na budoucnost. Je v inovacích.

Máme vlastní vývoj, můžeme experimentovat s materiály i designem a hledat nové cesty. Chceme pro vás vyrábět stále lepší a lepší čluny a nabízet vám nové užitné vlastnosti a řešení. Děláme vše pro to, aby vás naše lodě bavily ještě víc.

Naše patentované drop-stitch řešení

Propojili jsme náš léty prověřený NITRILON® s drop-stitch materiálem. Šli jsme cestou inovace a respektu k ekologii a přírodě. Naše drop-stitch řešení je o kaučuku, jednoduše říkáme “NE” PVC! Kombinujeme osvědčené vzduchové válce s výhodami drop-stitch technologie. Náš materiál má 9 vrstev, je odolný, snadno opravitelný, lehce sbalitelný. Jsou nápady, na které můžeme právem být hrdí.
A věřte, my jsme!

Naši ambasadoři

Petr Jan Juračka

Fotograf, cestovatel, filmař a profesor na Karlově univerzitě v Praze. Narodil se v roce 1985 s výraznou vadou zraku. Lékaři rodiče připravovali na možnost, že oslepne úplně. Naštěstí se tak nestalo a dnes se může naplno věnovat fotografování. Na půdě Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy se věnuje pořizování záběrů pomocí světelných i elektronových mikroskopů, bezdrátově řízených blesků a časosběrných technologií. Kromě těchto aktivit také podlehl kouzlu dronů a filmování s nimi. Vidět jej můžete v dokumentárním pořadu Srdcaři na severu, kde představuje náš revoluční kajak THAYA.

Josef Dostál

Rychlostní kajakář, několikanásobný mistr světa a držitel stříbrné medaile z OH v Rio de Janeiru a také pilný vysokoškolský student. V mládí preferoval na rybníce rychlostní soupeření s kachnami před tvrdým tréninkem s pádlem. Na tvrdý dril si časem zvykl, s věkem dosahoval stále lepších výsledků a kánoe mu přirostla k srdci. Pod vedením trenéra Karla Leštiny se zařadil mezi nejlepší kanoisty světa. Na lodích od GUMOTEXu rekordy netrhá, tráví na nich svůj volný čas. Coby vášnivý rybář totiž používá při lovu naše rybářské kajaky. Při jeho vzrůstu více jak dva metry je to jasný důkaz kvality naší práce.

Hynek Hampl

Hynek je fotograf, cestovatel a travel influencer žijící v Praze. Marketingové kampaně a strategie na sociálních sítích, zejména pak na Instagramu, jsou jeho hlavní profesí. Na téma efektivního využití sociálních sítí v marketingu publikuje, přednáší a pořádá odborné workshopy. Zároveň je vášnivým cestovatelem, skvělým fotografem a travel influencerem. A co on sám říká ke své profesi? “Krásná příroda, samota a perfektně cvaknutá „momentka“ – ve skutečnosti ale stojí za travel influencerem fronta dalších instagramerů, toužících po stejné fotce. I takhle Instagram změnil cestování.”

Poradíme s výběrem člunu.
Nebo si ho chcete rovnou otestovat?

Přejít na:

Kontakty prodej